HaYaL SoKaĞı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaYaL SoKaĞı

En Güzel Paylaşımın Adresi...

OyunAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dostların Aşkı

3 posters
YazarMesaj
RAMAZAN CSN
Tuğgeneral
Tuğgeneral
RAMAZAN CSN

Takım : Dostların Aşkı Gsgn3
Meslek : ÖGRENCİ
Beğenirlik : 2
Rep : 40

Dostların Aşkı Empty
MesajKonu: Geri: Dostların Aşkı   Dostların Aşkı Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 21:12

aşklara bak aşklara
yekta
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Erkek
Nerelisin GENÇ : ankara
Hobin nedir : KİTAP OKUMAK
Ruh Hali : Dostların Aşkı Politikaci
Takım : Dostların Aşkı Beiktalki1
Meslek : ÖĞRENCİ
Beğenirlik : 0
Rep : 0

Dostların Aşkı Empty
MesajKonu: Geri: Dostların Aşkı   Dostların Aşkı Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 20:23

Dostların Aşkı Akvo9 Günbatımında yaşıyorum son anlarımı
İçime çekiyorum tüm yaşananları
Bulutlara anlatıyorum tek tek yalanlarını
Yağmur yağıyor ardından hüzünler akıyor üstüme
Sevdalar yanıyor uzaklarda, bir ben görüyorum, biliyorum
Sevdamı sonsuza bırakırken, bir ben gidiyorum buralardan
Elveda sana, elveda bize, elveda sonsuz aşkımıza
Yaşananlar güzeldi inan ki sevgilim
Bir gün bile hayallerimizi yaşayamasak bile birlikte
Anıları geçmişe gömerek gidiyorum bir ben geleceğe
Uzun sürmez diyorsun ayrılık da unutulur
Unuturum elbet ayrılığı da acısını da
Kalbime anlatabilir miyim sensizliğin hikayesini!
Masallarla kandırırım belki de, ne fark eder sanki artık...
Gün yeniden doğunca bir dilek dilerim yine
Olmaz olmaz dememeli...
Ya seversen beni yine?
Kim bilir...
Demiştim ya unuturum ayrılığı.
Bir seni unutamam işte...
Ne yaparsın bir sevda ateşi var içimde
Sönmüyor, ne rüzgar ne de denizle
Bir gün dönersen yine, unutma!
Seviyorum seni hala...
Charissma
Maraşal
 Maraşal
Charissma

Erkek
Nerelisin GENÇ : Ankara
Hobin nedir : futbol, basketbol, voleybol oynamak ve ders çalışmak
Adı : yok
Ruh Hali : Dostların Aşkı Somurtkan
Takım : Dostların Aşkı Fenerqy7
Meslek : Öğrenci
Müzik Türü : Dostların Aşkı Rbskyp7
Sanal Hayvan : Dostların Aşkı 6kirpijn2zf5aa4rr3
En Sevdiği İş : Dostların Aşkı Restaurant-Blue-icon
Beğenirlik : 4
Rep : 681

Dostların Aşkı Empty
MesajKonu: Geri: Dostların Aşkı   Dostların Aşkı Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 20:22

gerçekten süperrrrr
http://genclerkulubu.yetkinforum.com
RAMAZAN CSN
Tuğgeneral
Tuğgeneral
RAMAZAN CSN

Dostların Aşkı Empty
MesajKonu: Geri: Dostların Aşkı   Dostların Aşkı Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 21:46

nasıl aşk ama
RAMAZAN CSN
Tuğgeneral
Tuğgeneral
RAMAZAN CSN

Dostların Aşkı Empty
MesajKonu: Geri: Dostların Aşkı   Dostların Aşkı Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 21:45

Fırtınalı bir hayatın ortasında birleştik. Sen, kendine yakın bulduğun insanların sana yaptığı hatalardan şikayet ediyordun, bense uzun yıllar acısını çektiğim bir aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum.

İyi birer dosttuk, her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın kısa bir sürede olmasına rağmen zamanım öyle tatlı, öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.

Sanki rüyadaydım, gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkım, bense senin dostundum artık. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdeki volkan öyle taşmıştı ki patlamak için sabırsızlanıyordu. Sonunda o gün gelip çatmıştı. Bütün duygularımı bütün hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana sadece şaşkın bir ifadeyle bunların yalan ve şakadan ibaret olması için yalvarmıştın.

Bende sana bunların ne şaka ne de yalan olduğunu üstüne basa basa vurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Çünkü bir insana "seni seviyorum" demek kolay bir iş değildi. Yürek isterdi. Ben bu işi becerememiştim ama sonucuna da katlanmak elimde değildi. Çünkü asıl olan benim için bugündü ve ben bugün sana söylemem gereken şeyleri yarına bırakmamıştım.

Yarın böyle bir fırsatın elime geçeceğini düşünerek bütün her şeyi açıklamıştım.

Dünya fani her an her şey olabilir bizim dünyamızda... Şimdi içim çok rahat ama bir o kadar da huzursuzum. Çünkü bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Şimdi o eski günleri arıyorum, hiç sebepsiz, ani ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman eskiden öyle güzel öyle tatlı geçerken şimdilerde, bin bir azap bin bir acıyla geçiyor.

O günün üstünden çok zaman geçti. Şimdi ben senden benim olmanı değil bana biraz hak vermeni istiyorum. Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen için yalvarıyorum. Bana ne kadar kızsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine de seviyorum. Duydun değil mi?
Seni seviyorum...
Charissma
Maraşal
 Maraşal
Charissma

Erkek
Nerelisin GENÇ : Ankara
Hobin nedir : futbol, basketbol, voleybol oynamak ve ders çalışmak
Adı : yok
Ruh Hali : Dostların Aşkı Somurtkan
Takım : Dostların Aşkı Fenerqy7
Meslek : Öğrenci
Müzik Türü : Dostların Aşkı Rbskyp7
Sanal Hayvan : Dostların Aşkı 6kirpijn2zf5aa4rr3
En Sevdiği İş : Dostların Aşkı Restaurant-Blue-icon
Beğenirlik : 4
Rep : 681

Dostların Aşkı Empty
MesajKonu: Dostların Aşkı   Dostların Aşkı Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 22:40

Dostların Aşkı
Sevgi Aşk Hikayeleri

Fırtınalı bir hayatın ortasında birleştik. Sen, kendine yakın bulduğun insanların sana yaptığı hatalardan şikayet ediyordun, bense uzun yıllar acısını çektiğim bir aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum.
İyi birer dosttuk, her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın kısa bir sürede olmasına rağmen zamanım öyle tatlı, öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.
Sanki rüyadaydım, gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkım, bense senin dostundum artık. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdeki volkan öyle taşmıştı ki patlamak için sabırsızlanıyordu.

Sonunda o gün gelip çatmıştı. Bütün duygularımı bütün hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana sadece şaşkın bir ifadeyle bunların yalan ve şakadan ibaret olması için yalvarmıştın.
Bende sana bunların ne şaka ne de yalan olduğunu üstüne basa basa vurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Çünkü bir insana "seni seviyorum" demek kolay bir iş değildi. Yürek isterdi. Ben bu işi becerememiştim ama sonucuna da katlanmak elimde değildi. Çünkü asıl olan benim için bugündü ve ben bugün sana söylemem gereken şeyleri yarına bırakmamıştım. Yarın böyle bir fırsatın elime geçeceğini düşünerek bütün her şeyi açıklamıştım.

Dünya fani her an her şey olabilir bizim dünyamızda... Şimdi içim çok rahat ama bir o kadar da huzursuzum. Çünkü bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Şimdi o eski günleri arıyorum, hiç sebepsiz, ani ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman eskiden öyle güzel öyle tatlı geçerken şimdilerde, bin bir azap bin bir acıyla geçiyor.

O günün üstünden çok zaman geçti. Şimdi ben senden benim olmanı değil bana biraz hak vermeni istiyorum. Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen için yalvarıyorum. Bana ne kadar kızsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine de seviyorum. Duydun değil mi? Seni seviyorum...
http://genclerkulubu.yetkinforum.com

Dostların Aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası